Kompletní program (jaro 2016) všech mužstev Fotbalového oddílu TJ Sokol Kobylí

FO TJ Sokol Kobylí – program jaro 2016

změna programu vyhrazena, sledujte hlášení OÚ,

Mužstvo Datum Den Začátek Domácí Hosté hřiště
Muži 27.3.2016 neděle 15 00 Kobylí Klobouky Kobylí
Muži 3.4.2016 neděle 15 30 Kobylí Starovičky Kobylí
Mladší žáci 9.4.2016 sobota 13 00 Hustopeče B Kobylí/Vrbice Hustopeče
Ml. přípravka 9.4.2016 sobota 15 00 Ivaň Kobylí Ivaň
Dorost 10.4.2016 neděle 13 15 Ch. N. Ves Kobylí/Vrbice Ch.N. Ves
Starší žáci 10.4.2016 neděle 13 15 Kobylí/Vrbice Pouzdřany Vrbice
Muži 10.4.2016 neděle 15 30 Pouzdřany Kobylí Pouzdřany
Starší žáci 17.4.2016 neděle 10 00 Uherčice Kobylí/Vrbice Uherčice
Ml. přípravka 17.4.2016 neděle 10 00 Šitbořice Kobylí Šitbořice
Mladší žáci 17.4.2016 neděle 11 45 Kobylí/Vrbice Starovičky Vrbice
Dorost 17.4.2016 neděle 13 45 Kobylí/Vrbice Rakvice Kobylí
Muži 17.4.2016 neděle 16 00 Kobylí Popice Kobylí
Ml. přípravka 24.4.2016 neděle 09 30 Kobylí Velké Bílovice Kobylí
Mladší žáci 24.4.2016 neděle 11 45 Kobylí/Vrbice Ivaň Vrbice
Dorost 24.4.2016 neděle 13 45 Lanžhot /M.N.Ves Kobylí/Vrbice Lanžhot
Starší žáci 24.4.2016 neděle 13 45 Kobylí/Vrbice Ivaň Vrbice
Muži 24.4.2016 neděle 16 00 Strachotín Kobylí Strachotín
Ml. přípravka 30.4.2016 sobota 15 00 Ivaň Kobylí Ivaň
Madší žáci 1.5.2016 neděle 12 15 Nikolčice Kobylí/Vrbice Nikolčice
Starší žáci 1.5.2016 neděle 14 00 Nikolčice Kobylí/Vrbice Nikolčice
Dorost 1.5.2016 neděle 14 15 Kobylí/Vrbice Valtice Kobylí
Muži 1.5.2016 neděle 16 30 Kobylí Nosislav Kobylí
Ml. přípravka 8.5.2016 neděle 09 30 Kobylí Šitbořice Kobylí
Mladší žáci 8.5.2016 neděle 12 15 Kobylí/Vrbice Šakvice Vrbice
Starší žáci 8.5.2016 neděle 14 15 Kobylí/Vrbice Krumvíř Vrbice
Dorost 8.5.2016 neděle 14 15 Kobylí/Vrbice Velké Bílovice Kobylí
Muži 8.5.2016 neděle 16 30 Kobylí Ivaň Kobylí
Ml. přípravka 14.5.2016 sobota 13 00 Velké Bílovice Kobylí V. Bílovice
Dorost 14.5.2016 sobota 16 30 Moravský Žižkov Kobylí/Vrbice M. Žižkov
Mladší žáci 15.5.2016 neděle 10 00 Brumovice Kobylí/Vrbice Brumovice
Starší žáci 15.5.2016 neděle 10 00 Klobouky Kobylí/Vrbice Klobouky
Muži 15.5.2016 neděle 16 30 Vranovice Kobylí Vranovice
Ml. přípravka 22.5.2016 neděle 09 30 Kobylí Ivaň Kobylí
Mladší žáci 22.5.2016 neděle 10 15 Kobylí/Vrbice Rakvice Vrbice
Starší žáci 22.5.2016 neděle 14 15 Kobylí/Vrbice Nosislav Vrbice
Dorost 22.5.2016 neděle 14 15 Kobylí/Vrbice Krumvíř/Brumovice Kobylí
Muži 22.5.2016 neděle 16 30 Kobylí Horní Věstonice Kobylí
Ml. přípravka 29.5.2016 neděle 12 30 Šitbořice Kobylí Šitbořice
Dorost 29.5.2016 neděle 14 15 Lednice/Hlohovec B Kobylí/Vrbice Hlohovec
Starší žáci 29.5.2016 neděle 14 30 V. Němčice Kobylí/Vrbice V. Němčice
Muži 29.5.2016 neděle 16 30 Boleradice Kobylí Boleradice
Starší žáci 4.6.2016 sobota 12 00 Přibice- Vranovice Kobylí/Vrbice Přibice ???
Ml. přípravka 5.6.2016 neděle 09 30 Kobylí Velké Bílovice Kobylí
Dorost 5.6.2016 neděle 14 15 Kobylí/Vrbice Klobouky Kobylí
Muži 5.6.2016 neděle 16 30 Kobylí Brumovice Kobylí
Muži 12.6.2016 neděle 16 30 Velké Hostěrádky Kobylí V. Hostěrádky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>